O gabinecie

 

„Lekarz Kocot Andrzej – Gabinet Prywatny Andrzej Kocot”

To centrum medyczne specjalizujące się w położnictwie i ginekologii. Wszystkie pacjentki mogą spodziewać się przyjaznej atmosfery, sprawnej obsługi w recepcji, jak również konsultacji u doświadczonego położnika z wieloletnim stażem pracy.Gabinet dysponuje najnowszymi urządzeniami diagnostycznymi i zapewnia szeroki wybór zabiegów na wysokim poziomie.

 

Gabinet to sprzęty i lekarz ( jego wiedza ,inteligencja,mądrość ,uczciwość, doświadczenie, umiejętności, kultura osobista i chęć niesienia pomocy).

Najważniejszym sprzętem w gabinecie jest aparat USG. Pracuję na aparacie bardzo wysokiej klasy, Medison Accuvix XG ,rok produkcji 2014, z opcją 2D,3D,4D.

Skrócone CV: 1. Ukończyłem LO z pierwszą lokatą, jako najlepszy absolwent.

2. Z wynikiem bardzo dobrym ukończyłem Wydział Elektroniki Politechniki Śląskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera elektronika.

3. Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie uzyskując tytuł lekarza i po odbytej specjalizacji zdałem egzamin specjalizacyjny z ginekologii i położnictwa

z wyróżnieniem , uzyskując tytuł Specjalisty Ginekologii i Położnictwa.

W zawodzie pracuję ponad dwadzieścia pięć lat. Z Powodzeniem wykonałem tysiące operacji ginekologicznych i cięć cesarskich. Z sukcesem prowadziłem i prowadzę ciąże , u pacjentek, praktycznie,z każdą możliwą patologią ciąży, oraz u pacjentek zdrowych z ciążami fizjologicznymi. Oprócz pracy w Gabinecie, pracuję również na Oddziale Ginekologii w Szpitalu w Myślenicach oraz na Oddziale Ginekologii w jednym z prywatnych szpitali naszego rejonu. Mam dwoje dzieci . Syn ukończył filologię angielską. Córka studiuje grafikę komputerową. W testach sprawnościowych dla komandosów amerykańskich uzyskuję ocenę dobrą.

Chcę na bieżąco przybliżać temat ginekologii ,położnictwa , ciąży i porodu w zakładce „częste pytania” , pisząc prostym językiem jak to jest naprawdę w tych tematach .

ZAPRASZAM